Karadeniz Kadar Doğal

Aracıdan değil arıcıdan…

1986 yılında Atılım Gıda olarak hobi amacıyla başlayan arıcılık serüvenimizi 1987 yılında 1200 adet fenni arı işletmesi ile gezici arıcılığa dönüştürdük. Arıcılığa amatör ruhla başlayıp profesyonel bir bakış açısı ile devam etme kararımız sayesinde arı ve bal konusunda çok geniş tecrübeler edindik. Üretimi bilinçli ve kararlı bir şekilde sürdürürken ulusal markaların tedarikçisi rolüyle sektörde başarılara imza attık.

Kaliteyi her geçen gün daha ileri taşıyan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla 2008 yılında yeni yatırımlara imza attık. Güven, kalite ve özveri ilkelerine dayanan üretim anlayışımızla yılda 2500 ton üretim kapasiteli bal üretim tesisimizi BALEGRA markası ile kurduk.

BALEGRA markası ve ATILIM Gıda anlayışlarını bir araya getirerek istikrarlı, hijyenik ve güvenli üretim ilkelerine olanak sağlıyoruz. Laboratuarlarda işlenen gıdaların analiz sonuçları ve kalite standartlarına uygun değerlendirilmesi ile tüketicilere uygun çözümler sunuyoruz. ISO 22000, ISO 9001 ve ISO 14001 kalite belgeleri ile bal dolumu gerçekleştiriyoruz.

Bölgenin öncü markası olma ideali ile harekete geçerken aynı zamanda kendini geliştirmeyi hedefleyen BALEGRA, tüm hedeflerini adım adım başarmaktadır. Bal üretimi ile adından söz ettiren ve tüketicilerin balda aradığı tüm unsurları en kaliteli, en lezzetli şekilde sunan BALEGRA, yurt dışına açılarak farklı coğrafyalarda yaşayan tüketicilerin de bal ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Daha fazla bayi ile daha fazla tüketiciye ulaşma amacı ile bayi ağını genişleten BALEGRA bu faaliyetlerini sürdürürken kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden hiç bir şekilde ödün vermemektedir. Tüm bayilerini ailesi olarak gören BALEGRA sayesinde gerçek ve güvenilir bala ulaşabilirsiniz!

Open chat